Attendere...

Personali

[0]

Tutte

...

In Gara

...

Prossime

...

Concluse

...

Inizio Fase Squadre   Finale 1 Q 2 Q 3 Q 4 Q E.T.
[+] Argentina: Liga A
[+] 02:00

Hispano Americano 

Libertad 

- - - - - -
[+] 03:00

Regatas 

Obras Sanitarias 

- - - - - -
[+] 02:00

Quilmes 

Gimnasia 

- - - - - -
[+] 02:30

San Martin 

Boca Jrs 

- - - - - -
[+] Asia: Abl
[+] 10:30

Mono Vampire 

Saigon Heat 

- - - - - -
[+] 14:00

Eastern Long Lions 

Malaysia Dragons 

- - - - - -
[+] Australia: Nbl
[+] 10:50

Melbourne United 

Illawarra Hawks 

- - - - - -
[+] Bahrain: Premier League - Losers Stage
[+] 17:00

Nuwaidrad 

Sitra Club 

- - - - - -
[+] Belarus: Premier League
[+] 18:00

Tsmoki Minsk 3 

Grodno 

- - - - - -
[+] Brazil: Nbb
[+] 23:30

Paulistano 

Pinheiros 

- - - - - -
[+] Canada: Nbl
[+] 02:00

Windsor 

KW Titans 

- - - - - -
[+] 23:00

Saint John Riptide 

Sudbury 

- - - - - -
[+] Canada: U Sports
[+] 18:00

Laurier 

Guelph 

- - - - - -
[+] Chile: Lnb
[+] 02:00

Valdivia 

Osorno 

- - - - - -
[+] China: Cba
[+] 13:35

Beijing Dragons 

Fujian 

- - - - - -
[+] 13:35

Guangzhou 

Bayi Rockets 

- - - - - -
[+] 13:35

Nanjing Tongxi 

Beijing 

- - - - - -
[+] Czech Republic: Nbl
[+] 20:00

H.Kralove 

NH Ostrava 

- - - - - -
[+] Czech Republic: Czech Cup
[+] 19:00

Olomoucko 

Pardubice 

- - - - - -
[+] Czech Republic: Czech Cup Women
[+] 20:30

Slovanka W 

Slavia Prague W 

- - - - - -
[+] Denmark: Dameligaen Women - First Stage
[+] 19:30

Horsholm W 

Sisu W 

- - - - - -
[+] Europe: Latvia-Estonian League
[+] 19:00

Jurmala 

BC Kalev/Cramo 

- - - - - -
[+] 19:00

Tallinna Kalev 

VEF Riga 

- - - - - -
[+] 19:00

Valmiera Glass Via 

Latvijas Universitate 

- - - - - -
[+] Europe: Ewbl Women - Play Offs
[+] 19:00

Piestanske Cajky W 

Tsmoki Minsk W 

- - - - - -
[+] Europe: Eurocup - Top 16
[+] 19:00

Lokomotiv Kuban 

Ulm 

- - - - - -
[+] 20:00

Crvena zvezda mts 

Valencia 

- - - - - -
[+] 20:30

Cedevita 

Unics Kazan 

- - - - - -
[+] 19:00

MoraBanc Andorra 

Zenit Petersburg 

- - - - - -
[+] 19:30

Limoges 

Unicaja 

- - - - - -
[+] Europe: Champions League
[+] 19:00

Neptunas 

Petrol Olimpija 

- - - - - -
[+] 19:30

PAOK 

Opava 

- - - - - -
[+] 19:00

Bamberg 

Antwerp Giants 

- - - - - -
[+] 19:00

Fribourg Olympic 

Nanterre 

- - - - - -
[+] 19:00

Hapoel Holon 

Tenerife 

- - - - - -
[+] 19:30

Dijon 

Lietkabelis 

- - - - - -
[+] 19:30

Fuenlabrada 

AEK Atene 

- - - - - -
[+] 19:30

Virtus Segafredo Bologna 

Besiktas 

- - - - - -
[+] Europe: Fiba Europe Cup - Second Stage
[+] 18:30

Kataja 

Saratov 

- - - - - -
[+] 19:00

AEK Larnaca 

Varese 

- - - - - -
[+] 19:30

Pinar Karsiyaka 

Szolnoki Olaj 

- - - - - -
[+] 20:00

Z-Mobile Prishtina 

s.Oliver Wurzburg 

- - - - - -
[+] 20:30

Nes Ziona 

Lukoil Levski 

- - - - - -
[+] 19:00

Leiden 

Bakken Bears 

- - - - - -
[+] 19:30

Sassari 

Donar Groningen 

- - - - - -
[+] Europe: Aba League 2
[+] 19:00

Lovcen Cetinje 

KK Primorska 

- - - - - -
[+] 19:00

Vrsac 

Spars Sarajevo 

- - - - - -
[+] 19:00

Zrinjski Mostar 

Borac 

- - - - - -
[+] 20:00

Rogaska 

Helios Domzale 

- - - - - -
[+] Europe: Bibl
[+] 20:00

Teuta Durres 

Kozuv 

- - - - - -
[+] Europe: Euroleague Women
[+] 16:00

Ekaterinburg W 

Nadezhda W 

- - - - - -
[+] 18:00

Dynamo Kursk W 

Olympiacos W 

- - - - - -
[+] 19:00

Bourges W 

USK Prague W 

- - - - - -
[+] 19:30

Braine W 

Polkowice W 

- - - - - -
[+] 19:30

Perfumerias Avenida W 

TTT Riga W 

- - - - - -
[+] Europe: Eurocup Women - Play Offs
[+] 18:00

MBA Moscow W 

Uni Girona W 

- - - - - -
[+] 19:00

Ruzomberok W 

Tarbes GB W 

- - - - - -
[+] 20:30

Nantes W 

Wisla Can-Pack W 

- - - - - -
[+] 20:30

Venezia W 

Lattes Montpellier W 

- - - - - -
[+] Europe: Cewl Women
[+] 19:00

Young Angels Kosice W 

Zabiny Brno W 

- - - - - -
[+] Europe: Waba League Women
[+] 18:30

Beroe W 

Triglav W 

- - - - - -
[+] 19:00

Cinkarna Celje W 

Tresnjevka 2009 W 

- - - - - -
[+] Europe: Wbbl Women - Losers Stage
[+] 17:30

Liepajas SSS W 

Saldus W 

- - - - - -
[+] Finland: Korisliiga
[+] 18:30

BC Nokia 

UU-Korihait Uusikaupunki 

- - - - - -
[+] 18:30

Kataja 

Pyrinto Tampere 

- - - - - -
[+] 18:30

Kauhajoen Karhu 

Kouvot Kouvola 

- - - - - -
[+] 18:30

Salon Vilpas 

Kobrat 

- - - - - -
[+] France: Pro B
[+] 19:30

Paris 

Chartres 

- - - - - -
[+] France: French Cup
[+] 19:00

Elan Bearnais 

Chalon/Saone 

- - - - - -
[+] 19:00

Le Portel 

Antibes 

- - - - - -
[+] 19:30

Levallois 

Chalons-Reims 

- - - - - -
[+] Fyr Of Macedonia: Superleague
[+] 19:00

Rabotnicki 

Ohrid 

- - - - - -
[+] Germany: Pro A
[+] 20:30

Nurnberger 

Hamburg 

- - - - - -
[+] 19:00

Schalke 

Phoenix Hagen 

- - - - - -
[+] Iceland: Premier League Women
[+] 19:15

Breidablik W 

Haukar W 

- - - - - -
[+] 19:15

Keflavik W 

Skallagrimur W 

- - - - - -
[+] 19:15

Stjarnan W 

Snaefell W 

- - - - - -
[+] 19:15

Valur W 

KR Reykjavik W 

- - - - - -
[+] Japan: B.League
[+] 12:05

Chiba 

Alvark 

- - - - - -
[+] 12:05

Fukuoka 

Osaka 

- - - - - -
[+] 12:05

Hokkaido 

Akita 

- - - - - -
[+] 12:05

Kyoto 

Diamond Dolphins 

- - - - - -
[+] 12:05

NeoPhoenix 

SeaHorses Mikawa 

- - - - - -
[+] 12:05

Niigata 

Toyama 

- - - - - -
[+] 12:05

Tochigi Brex 

Sun Rockers 

- - - - - -
[+] 12:05

Yokohama 

Brave Thunders 

- - - - - -
[+] 13:05

Ryukyu 

Shiga 

- - - - - -
[+] Kazakhstan: National League
[+] 15:00

Almaty 

Atyrau 

- - - - - -
[+] 15:00

Astana 

Atyrau 2 

- - - - - -
[+] Norway: Blno
[+] 20:00

Gimle 

Froya 

- - - - - -
[+] Philippines: Philippine Cup
[+] 10:30

Phoenix Fuelmasters 

Columbian Dyip 

- - - - - -
[+] 13:00

NLEX Road Warriors 

TNT KaTropa 

- - - - - -
[+] Poland: Energa Basket Liga
[+] 20:00

GTK Gliwice 

Zielona Gora 

- - - - - -
[+] Poland: 1. Liga
[+] 19:00

Alstom Krakow 

Lancut 

- - - - - -
[+] 19:00

Siedlce 

Pruszkow 

- - - - - -
[+] 19:30

Kotwica Kolobrzeg 

Czarni Slupsk 

- - - - - -
[+] 19:30

Pogon Prudnik 

Leszno 

- - - - - -
[+] 20:00

GKS Tychy 

Slask 

- - - - - -
[+] 20:00

Gornik Walbrzych 

WKK Wroclaw 

- - - - - -
[+] 20:00

Poznan 

Bydgoszcz 

- - - - - -
[+] 20:30

Ksiezak Lowicz 

Kutno 

- - - - - -
[+] Qatar: Qbl
[+] 16:30

Qatar Sports 

Al Wakrah 

- - - - - -
[+] 18:30

Al Shamal 

Al Arabi 

- - - - - -
[+] Russia: Super League
[+] 12:00

Yekaterinburg 

Burevestnik Jaroslav 

- - - - - -
[+] 16:00

University-Ugra 

Khimki-Podmoskovie 

- - - - - -
[+] Slovakia: Extraliga
[+] 19:00

BC Prievidza 

Levice 

- - - - - -
[+] 19:00

BK Svit 

Inter Bratislava 

- - - - - -
[+] 19:00

Spisska Nova Ves 

MBK Komarno 

- - - - - -
[+] 19:00

Zilina 

BKM Lucenec 

- - - - - -
[+] Slovenia: Liga Nova Kbm
[+] 20:00

KK Krka Novo mesto 

Zlatorog Lasko 

- - - - - -
[+] South Korea: Kbl
[+] 12:30

Goyang 

Seoul Knights 

- - - - - -
[+] 12:30

KCC Egis 

Incheon 

- - - - - -
[+] South Korea: Wkbl Women
[+] 12:00

Samsung Blue Minx W 

KEB Hanabank W 

- - - - - -
[+] Spain: Leb Oro
[+] 19:00

Forca Lleida 

Prat Joventut 

- - - - - -
[+] 19:00

Oviedo 

Caceres 

- - - - - -
[+] 19:45

Castello 

Bilbao 

- - - - - -
[+] 22:00

Huesca 

Iberojet Palma 

- - - - - -
[+] 22:00

Real Canoe 

Ourense 

- - - - - -
[+] 22:30

Granada 

Melilla 

- - - - - -
[+] Sweden: Basketettan Women
[+] 20:00

BG Lulea W 

Lulea Stars W 

- - - - - -
[+] 20:00

Lidingo W 

Norrort W 

- - - - - -
[+] Ukraine: Superleague Women
[+] 18:00

SBK Lviv W 

Frankivsk Halichina W 

- - - - - -
[+] United Kingdom: Bbl
[+] 19:30

Manchester Giants 

Cheshire Phoenix 

- - - - - -
[+] United Kingdom: Wbbl Women
[+] 22:00

Newcastle Eagles W 

Durham Palantinates W 

- - - - - -
[+] Uruguay: Liga Uruguaya
[+] 23:00

Bigua 

Goes 

- - - - - -
[+] 23:30

Atenas 

Trouville 

- - - - - -
[+] 23:30

Defensor 

Nacional 

- - - - - -
[+] 23:30

Hebraica y Macabi 

Welcome 

- - - - - -
[+] 23:30

Olimpia 

Verdirrojo 

- - - - - -
[+] 23:30

Urunday 

Sayago 

- - - - - -
[+] Usa: Nba
[+] 02:00

Toronto Raptors 

Sacramento Kings 

- - - - - -
[+] 03:00

Oklahoma City Thunder 

Portland Trail Blazers 

- - - - - -
[+] 03:30

Dallas Mavericks 

Los Angeles Clippers 

- - - - - -
[+] 04:00

Phoenix Suns 

Minnesota Timberwolves 

- - - - - -
[+] 02:00

Indiana Pacers 

Toronto Raptors 

- - - - - -
[+] 02:30

Boston Celtics 

Cleveland Cavaliers 

- - - - - -
[+] 02:30

Brooklyn Nets 

Orlando Magic 

- - - - - -
[+] 02:30

Miami Heat 

Los Angeles Clippers 

- - - - - -
[+] 02:30

New York Knicks 

Houston Rockets 

- - - - - -
[+] Usa: Nba G League
[+] 02:30

Sioux Falls Skyforce 

Santa Cruz Warriors 

- - - - - -
[+] 05:00

Agua Caliente Clippers 

South Bay Lakers 

- - - - - -
[+] 05:00

Stockton Kings 

Rio Grande Valley Vipers 

- - - - - -
[+] 02:00

Delaware Blue Coats 

Memphis Hustle 

- - - - - -
[+] 02:00

Erie BayHawks 

Fort Wayne Mad Ants 

- - - - - -
[+] 02:00

Lakeland Magic 

Canton Charge 

- - - - - -
[+] 02:30

Raptors 905 

Westchester 

- - - - - -
[+] Usa: Ncaa
[+] 23:30

South Carolina 

Auburn 

- - - - - -
[+] 02:00

Akron 

Central Michigan 

- - - - - -
[+] 02:00

Ball State 

Miami (Ohio) 

- - - - - -
[+] 02:00

Butler 

Villanova 

- - - - - -
[+] 02:00

Eastern Michigan 

Bowling Green 

- - - - - -
[+] 02:00

Florida State 

Clemson 

- - - - - -
[+] 02:00

Georgia Tech 

Notre Dame 

- - - - - -
[+] 02:00

Kansas State 

Texas Tech 

- - - - - -
[+] 02:00

Kent State 

Toledo 

- - - - - -
[+] 02:00

Kentucky 

Mississippi St. 

- - - - - -
[+] 02:00

Michigan 

Minnesota 

- - - - - -
[+] 02:00

Niagara 

St. Peters 

- - - - - -
[+] 02:00

Ohio 

Western Michigan 

- - - - - -
[+] 03:00

Northern Illinois 

Buffalo 

- - - - - -
[+] 03:00

South Florida 

Wichita State 

- - - - - -
[+] 03:30

Florida 

Texas A&M 

- - - - - -
[+] 04:00

Air Force 

Boise State 

- - - - - -
[+] 04:00

Alabama 

Ole Miss 

- - - - - -
[+] 04:00

Northwestern 

Indiana 

- - - - - -
[+] 04:00

Pittsburgh 

Duke 

- - - - - -
[+] 04:00

Virginia 

Wake Forest 

- - - - - -
[+] 05:00

UNLV 

New Mexico 

- - - - - -
[+] 06:00

Fresno State 

San Diego State 

- - - - - -
[+] 00:00

Boston U. 

American University 

- - - - - -
[+] 23:30

Xavier 

Providence 

- - - - - -
[+] 02:00

Albany 

Stony Brook 

- - - - - -
[+] 02:00

Army 

Holy Cross Crusaders 

- - - - - -
[+] 02:00

Binghamton 

UMass Lowell 

- - - - - -
[+] 02:00

Bradley 

Illinois State 

- - - - - -
[+] 02:00

Bucknell 

Loyola Maryland 

- - - - - -
[+] 02:00

Colgate 

Lafayette 

- - - - - -
[+] 02:00

Davidson 

George Washington 

- - - - - -
[+] 02:00

Dayton 

George Mason 

- - - - - -
[+] 02:00

Fla Atlantic 

Florida Intl 

- - - - - -
[+] 02:00

Fordham 

La Salle 

- - - - - -
[+] 02:00

Hartford 

New Hampshire 

- - - - - -
[+] 02:00

Indiana State 

Valparaiso 

- - - - - -
[+] 02:00

LSU 

Georgia 

- - - - - -
[+] 02:00

Navy 

Lehigh 

- - - - - -
[+] 02:00

Ohio State 

Purdue 

- - - - - -
[+] 02:00

Rhode Island 

VCU Rams 

- - - - - -
[+] 02:00

Saint Josephs 

Richmond 

- - - - - -
[+] 02:00

TCU 

Texas 

- - - - - -
[+] 02:00

UMass 

St. Bonaventure 

- - - - - -
[+] 02:00

Vanderbilt 

Tennessee 

- - - - - -
[+] 02:00

Vermont 

UMBC Retrievers 

- - - - - -
[+] 02:30

Northwestern St. 

Sam Houston St. 

- - - - - -
[+] 02:30

Stephen F. Austin 

Abilene Christian 

- - - - - -